Jdi na obsah Jdi na menu
 


Domácí prohra s Březnicí

10. 5. 2010

V dalším domácím utkání jsme přivítali celek Březnice. Do soupeře jsme se pustili zostra. Ve 4 .minutě pěkně vystřelil Převor a v 5. minutě nastřelil Michal Gregor z trestného kopu břevno.  V prvním poločase jsme měli převahu i několik dalších příležitostí ke vstřelení branky, ale nepodařilo se nám je využít. Březnice hrozila pouze sporadicky, většinou po chybných rozehrávkách Nečíně.

Do druhého poločasu jsme vstoupili taktéž aktivně, ale po zranění a odstoupení Michala Gregora začala přebírat otěže zápasu Březnice. V 73. minutě nařídil rozhodčí pokutový kop, kterým se  Březnice ujala vedení 0 : 1.  V 79. minutě zvýšili hosté na 0 : 2.  V 82. minutě velmi pěkně střílel mladý Převor, ale jeho střelu zastavila tyčka. Tentýž hráč se dostal ještě do slibné příležitosti v 86. minutě, ale nepodařilo se mu zakončit.

V utkání s Březnicí jsme podali vcelku slušný výkon, který však nebyl okořeněn góly, a tak nás Březnice vytrestala v produktivitě.

 

Nečín : Sirotek - Petřina, Krůta, Čížek "K", Viktorín - Novák Jan, Převor, Valenta, Doubek - Gregor Petr, Gregor Michal ( 57. Novák Jiří )

ŽK : Krůta, Novák Jan