Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kapitán Čížek rozhodl o výhře domácích

12. 4. 2010

Další jarní zápas jsme sehráli na domácím hřišti s Hostomicemi. Hrající trenér Vršecký udělal několik změn v sestavě. Stopera hrál Krůta, předstopera Petřina a do útoku se vedle kanonýra Michala Gregora postavil sám hrající trenér Vršecký. Taktéž již hrál zraněný Petr Gregor a vyloučeného brankáře Kubína nahradil velmi dobře chytající Koza.

Nečín se do soupeře pustila s chutí, ale po nepozornosti v obraně se v 8. minutě do slibné šance dostali hosté, kterou zlikvidoval brankář Koza. Ve 13. minutě zahrával Krůta rohový kop a domácí kapitán Čížek nechytatelnou hlavičkou poslal domácí do vedení 1 : 0. V 19. minutě skóroval z trestného kopu Michal Gregor, ale rozhodčí branku neuznal, neboť ještě nedal pokyn ke hře. Ve 25. minutě opět velmi tvrdou hlavičkou po přihrávce Vršeckého zvýšil výborně hrající kapitán Nečíně Čížek již na 2 : 0. Nečín byla v prvním poločase lepší, ale hosté se dostali ve 40. minutě po chybě v rozehrávce do brejku, který zakončili střelou nad branku.

V druhém poločasu upadla hra obou mužstev do podprůměru, byla neustále kouskována různými přerušeními. V 60. minutě se do pěkné hlavičkové příležitosti dostal Petr Gregor. Hlavičkoval těsně nad, ale srazil se přitom s hostujícím obráncem a s tržnou ranou na hlavě musel opustit hřiště. Za zmínku stojí ještě šance hostů v 79. minutě, kdy si hostomický útočník ve vyložené šanci předkopl míč,a dobře zasáhl brankář Koza a šance Michala Gregora z 80. minuty, kterou zlikvidoval hostomický brankář.   

Nečín si za předvedenou hru v prvním poločase, velkou bojovnost a za vynikající výkon kapitána Čížka výhru zasloužila.

Sestava : Koza - Budinský Daniel, Krůta, Petřina, Viktorín - Zákoucký, Čížek "K", Gregor Petr ( 60. Budinský Michal ), Novák Jan ( 78. Novák Jiří ) - Gregor Michal, Vršecký 

ŽK Nečín : 76. Gregor Michal, 82. Petřina, 84. Budinský Michal