Jdi na obsah Jdi na menu
 


Michal Gregor posunul Nečín do čela

22. 9. 2008

Podlesí - Nečín 1:3

Oboustranně opatrný fotbal bez vážnější šance ukončila 26. minuta, kdy se k velkému sólu z poloviny hřiště nadechl čerstvý třicátník Čížek. Přešel přes dva protihráče, na hranici šestnáctky byl faulován, přesto stačil hlavou posunout míč na M. Gregora, který nekompromisně zavěsil křižnou ránou na zadní tyč. Z vedení se hosté těšili jen dvě minuty. Nedorozumění P. Vacka s D. Budínským využil náš bývalý hráč Zákoucký a parádní trefou překonal bezmocného Kubína. Padesátce nečínských fanoušků pak zatrnulo, když se otřel po rohu soupeře v šestnáctce míč o ruku M. Gregora, dobře pískající rozhodčí M. Jarolímek však nechal pokračovat ve hře. Ve 38. minutě si Čížek s M. Gregorem zopakovali úspěšnou spolupráci a nečínský ostrostřelec z úhlu zamířil do šibenice k bližší tyči Černohorského branky - 1:2.
Ještě před přestávkou mohl vyrovnat Solnička, zblízka však přestřelil. Po změně stran domácí pokračovali v náporu, ale s vyjímkou střely Partiky, kterou vytěsnil Kubín na tyč, na hostující obranu nevyzráli. Naopak v 66. minutě předvedl další sólo Suchan, místo přihrávky na volného M. Gregora pokračoval sám, ale v šestnáctce domácích byl faulován. M. Gregor z penalty nezaváhal, když poslal míč do opačného koutu než kam se vrhnul brankář Černohorský. Tím zchladil nadšení domácích, kteří si kromě několika závarů před brankou Kubína do konce zápasu už nevytvořili žádnou šanci.


Branky: 28. Zákoucký - 26., 38. a 66. z pen. M. Gregor. Rozhodčí: M. Jarolímek. ŽK: Míka - M. Gregor. Diváků: 120. Poločas: 1:2.

Nečín: Kubín - P. Vacek, Vršecký, V. Vacek, Petřina - D. Budínský (88. Novák), Čížek, Suchan, Doubek (46. M. Budínský) - P. Gregor, M. Gregor (73. Koza).

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář