Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nečín baví diváky fotbalem i nádhernými góly

18. 9. 2008

Nečín - Žebrák 3:0 (2:0)

Zápas s Žebrákem nabídl především v prvním poločase oboustranně útočný fotbal, při němž oba brankáři neměli o práci nouzi. K radosti domácích fanoušků však Kubín zůstal do konce nepřekonán, zatímco jeho protějšek Ťažký přes řadu výborných zákroků lovil nakonec třikrát míč ze své sítě.

Poprvé Nečínští udeřili po půlhodině hry a trefa P. Gregora stála opravdu za to. Levačkou se z úhlu volejem opřel do míče a jeho rána se zastavila ve vzdálenějším rohu hostující branky. Kanonýr M. Gregor tentokrát střílel slepými, nicméně ještě do přestávky vydláždil uličku svému bratrovi, který se podruhé zapsal mezi střelce.

Po přestávce se už domácím tolik nedařilo, byť mohli několikrát své vedení pojistit. Jejich třetí výhru v řadě nakonec v závěru pečetil Suchan. Za jeho pumelenicí z rohu velkého vápna, která zaplula ke vzdálenější tyči, se gólman Žebráku jen smutně ohlédl.

Branky: P. Gregor 2, Suchan. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 0:2.

Nečín: Kubín - P. Vacek, Vršecký, V. Vacek, Petřina - D. Budínský (89. Kozohorský), Čížek, Suchan, Doubek (77. Novák) - P. Gregor, M. Gregor.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tabulka

(m17, 18. 9. 2008 15:33)

Kez by se Necin pohybovala na techto mistech co nejdele...kluci do toho......