Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nečín veze porážku z Poříčí nad Sázavou

6. 4. 2010

Ke svému druhému jarnímu zápasu jsme zajížděli do Poříčí nad Sázavou, kde místní neútulný stadion připomínal hřiště ve Velké Lečici. Nečínská sestava byly značně prořídlá, takže jsme odjížděli pouze s dvoumi náhrádníky, včetně veterána Petra Šedivého.

Úvod zápasu vyšel lépe domácím, kdy nedůraz naší obrany potrestal v 5. minutě střelou k tyči Šimáček 1 : 0 . Hra se poté vyrovnala, ale naši borci vyráběli v rozehrávce mnoho nepřesných  přihrávek, které domácí nepotrestali. Ke konci poločasu nastřelil Převor břevno a ve 43. minutě z trestného kopu vyrovnal Michal Gregor 1 : 1.

Do druhé půle jsme nastoupili lehkovážně stejně jako do té první. Již v 50. minutě nepřesnou rozehrávku  potrestal hlavou opět Šimáček 2 : 1. V 60. minutě se zranil Viktorín a na hřiště musel nastoupit veterán Petr Šedivý. Alo to ještě nebylo vše. Po další chybné rozehrávce nečínských musel zasahovat brankář Kubín. Rozhodčí nařídil pokutový kop a udělil Kubínovi žlutou kartu. Kanonýr domácích Filip nezaváhal a zvýšil na 3 : 1. Nečínský brankář reklamoval předčasné vběhnutí domácího hráče při zahrávání pokutového kopu do vápna, což rozhodčí Chrastina ocenil dluhou žlutou kartou, a tak náš brankář musel předčasně pod sprchy. Do branky nastoupil Petr Šedivý, který  inkasoval  v 76. minutě po hlavičce střídajícího Kupči        4 : 1.  

Nečín mohla ještě zkorigovat výsledek dvěma trestnými kopy Michala Gregora, které zlikvidoval domácí brankář a v poslední minutě ještě Michal Gregor po pěkné akci těsně přestřelil.

Kubín - Daniel Budinský, Čížek "K", Vršecký, Petřina - Novák Jan ( 45. Doubek ), Krůta, Převor, Viktorín ( 60. Šedivý ) - Zákoucký, Michal Gregor

žluté karty - 33. Krůta, 49. Zákoucký, 50. Viktorín, 69. Kubín, 70. Kubín

červené karty - 70. Kubín