Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nepovedené utkání v Maršovicích

3. 5. 2010

V dalším jarním utkání jsme zajížděli do Maršovic. Již v úvodu utkání se domácí dostali do dvou velkých šancí. Jednu zlikvidoval brankář Koza a v druhé střílel domácí útočník vedle.  V 7. minutě fauloval Viktorín v pokutovém území a nařízenou penaltu domácí využili 1 : 0. Netrvalo dlouho a Nečín ve 12. minutě po rozehraném trestném kopu Krůty, hlavou Michala Gregora vyrovnala. Ve 32. minutě byl vyloučen  brankář Koza a z druhé penalty zvýšili domácí na 2 : 1.

V úvodu druhého poločasu ve 47. minutě byl vyloučen stoper Vršecký a z nařízeného trestného kopu domácí zvýšili již na 3 :1. Další branku jsme obdrželi v 60. minutě. V 68. minutě nařídil rozhodčí třetí pokutový kop, který však domácí zakončili střelou do břevna. Oslabená Nečín do otevřené obrany inkasovala ještě v 76. minutě 5 : 1 a v 86. minutě 6 : 1, a to spousty šancí domácích zachránil ještě střídající brankář Sirotek.

 

Nečín : Petřina, Vršecký, Krůta ( 70. Doubek ), Viktorín ( 32. Sirotek ) - Převor, Čížek "K", Valenta, Zákoucký - Gregor Petr, Gregor Michal

ŽK : Viktorín, Koza 2x, Krůta, Petřina, Vršecký 2x, Valenta, Zákoucký  

ČK : Koza, Vršecký