Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nešťastná porážka v Jesenici

31. 5. 2010

K dalšímu jarnímu utkání jsme zajížděli na hřiště do Libně, kde hraje svá domácí utkání velmi silná Jesenice. K utkání nastoupila Nečín značně oslabena i s borci našeho "béčka", kteří sehráli dopoledne celé utkání proti Velké Lečici, a to Pavel Vacek a Kočí.

Nečín vycházela v prvním poločase z defenzivní taktiky, ale občas zahrozila. Do první vážnější akce se dostali domácí ve 21. minutě, kdy trestný kop zlikvidoval brankář Kubín. Nečín zahrozila ve 24. minutě kdy si hlavičku mladého Převora srazil do brány domácí obránce 0:1. Velkou šanci domácích zlikvidoval ve 32. minutě Kubín. Nečín pak až do konce poločasu domácí k ničemu nepustila.

Šok přišel na začátku druhého poločasu, kdy během několika minut domácí otočili utkání na 2 : 1. Z následného protiútoku nastřeli Převor tyč. Poté se hrála obostraně pěkná kopaná, kdy se šance střídali na obou stranách. V 81. minutě, kdy už Nečín hrála vabank zvýšili domácí na 3 : 1. Nečín si  poté vypracovala další slibné gólové šance,Valenta nastřelil břevno, ale vstřelit gól se již nepodařilo.

Nečín : Kubín - Petřina, Vršecký, Čížek "K", Vacek Pavel - Zákoucký, Valenta, Převor, Budinský Daniel - Budinský Michal, Gregor Petr - střídali : Novák Jan, Kočí

ŽK : Petřina