Jdi na obsah Jdi na menu
 


Těsná porážka s Mníškem pod Brdy

7. 6. 2010

Dne 6.6.2010 jsme sehráli další domácí utkání s Mníškem pod Brdy a těsně jsme prohráli. Nyní máme již jen teoretickou možnost se zachránit.

Utkání začali lépe hosté, když již v úvodu vystrašili brankáře Kubína hlavičkou nad břevno. Ve 20. minutě začala být Nečín aktivnější. Pěknou příležitost měl Dan Budinský, ale střílel těsně vedle. Dále ještě střelou mimo zahrozil Michal Gregor a ve 45. minutě nevyužila Nečín zahrávání nepřímého kopu z malého vápna poté, co hostující brankář chytil malou domů.

 Do druhého poločasu Nečín vstoupila opět aktivně. Odměnou pro ni byla nádherná střela Petra Gregora do šibenice, kterou se Nečín ujala vedení 1 : 0. Poté přišlo tradiční nesoustředení a do minuty Mníšek vyrovnal 1 : 1.  Dále ještě v 60. minutě po chybné rozehrávce domácích Mníšek zvýšil na 1 : 2. Nečín dohrávala utkání v křeči, přesto si vytvořila ještě několik brankových příležitostí, ale skórovat se již nepodařilo.

Kaňkou na utkání bylo chování hostujích příznivců, kteří na utkání dorazili v řádně podnapilém stavu. Neustále provokovali a uráželi i naše dříve narozené příznivce. Smutné je, že velmi hrubě se vyjadřovali i fanynky Mníšku pod Brdy, před svými dětmi. Několikrát během utkání došlo ke strkanicím, takže pořadatelé utkání měli tentokrát mnoho práce. 

Nečín :  Kubín - Petřina, Krůta, Čížek "K", Viktorín - Budinský Daniel, Převor, Valenta, Zákoucký - Gregor Petr, Gregor Michal - střídali : Novák Jan, Vršecký

ŽK : Krůta, Gregor Petr, Gregor Michal