Jdi na obsah Jdi na menu
 


V nervózním utkání bod s Dobříší

27. 4. 2010

V dalším domácím utkání jsme ve značně oslabené sestavě přivítali hosty z Dobříše.

Již ve 2. minutě se do velké šance dostal hostující útočník, ale brankář Koza jeho střelu zlikvidoval. Naši se zásluhou Michala Budinského dostali do slibné šance v 10. minutě, ale nepodařilo se zakončit. Hosté se ve 13. minutě ujali vedení po rozehraném trestném kopu a následné hlavičce 0 : 1. V 17. minutě udělal velkou hrubku hostující brankář špatným výběhem a Zákoucký chladnokrevně zakončil 1 : 1. Poté se šance střídali na obou stranách, ale poločas již skončil nerozhodným výsledkem.

Do druhé půle vstoupili aktivně domácí. Ve 48. minutě nádherně vystřelil kapitán Čížek, ale brankář jeho střelu vyrazil na roh. Po rozehraném rohovém kopu nastřelil Zákoucký břevno. Sprcha přišla v 56. minutě, po chybě v obraně zakončil hostující útočník  1 : 2. Nečíni se podařilo vyrovnat v 63. minutě, kdy po faulu na Michala Budinského proměnil pokutový kop brankář Koza 1 : 1. 

Utkání s velkou diváckou kulisou bylo značně nervozní, jak na hřišti, tak i mezi příznivci Nečíně a Dobříše v hledišti.

Nečín : Koza - Petřina, Vršecký, Krůta ( 81. Vacek Pavel ), Viktorín - Doubek, Čížek "K", Valenta, Převor ( 74. Kretschmer ) - Zákoucký, Budinský Michal ( 79. Novák Jan )

ŽK : Převor