Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ztráta bodu a hráčů v Měchenicích

19. 4. 2010

V dalším jarním zápase jsme zajížděli k předposlednímu mužstvu tabulky do Měchenic. V úvodu utkání byli aktivnější domácí, když ve 4. minutě zlividoval obrovskou šanci domácích brankář Sirotek. Postupně jsme hru vyrovnali a ve 12. minutě po faulu na Vršeckého z trestného kopu nedal Michal Gregor domácímu brankáři šanci 0 : 1. V této fázi utkání jsme byli lepší, ale velkou šanci spálil ve 22. minutě Zákoucký. Trest přišel jako z čistého nebe. Nakopnutý míč propadl za naší obranu a po střetu domácího útočníka s brankářem Sirotkem nařídil ve 34. minutě rozhodčí pokutový kop, kterým  domácí vyrovnali 1 : 1. Minutu nato se zranil Daniel Budinský a odstoupil. Ve 42. minutě po dalším nakopnutém míči zvýšili domácí na 2 : 1.

Do druhého poločasu se na pozici stopera vrátil hrající trenér Vršecký a do útoku se vytáhl Petr Gregor. Nečín měla územní převahu,ale k zakončení se nedostávala. Domácí se bránili pouze za cenu odkopnutých míčů.  V 60. minutě neuznal rozhodčí branku Petru Gregorovi pro postavení mimo hru. Petr se dočkal v 78. minutě, kdy po přihrávce Krůty z velkého úhlu vyrovnal 2 : 2. Nečín v posledních deseti minutách měla značnou převahu a snažila se strhnout vedení na svoji stranu. V tu dobu již vzal otěže do svých rukou tendečně pískající rozhodčí Kubečka. V 93 . munitě vyloučil  Michala Gregora za to, že při rozehrávce měl o půl metru posunutý míč a po skončení utkání jěště jeho bratra Petra za protesty.

Celkově lze říci, že jsme v Měchenicích ztratili bod, ale také hráče.

 

Nečín : Sirotek - Budinský Daniel ( 35. Novák Jan, 80. Doubek ), Krůta, Petřina, Viktorín - Převor, Gregor Petr, Čížek "K", Zákoucký ( 70. Budinský Michal ) - Gregor Michal, Vršecký

ŽK : 20. Viktorín, 34. Sirotek, 41. Petr Gregorr, 73. Převor, 87. Michal Gregor, 88. Krůta

ČK : 93. Michal Gregor, 93. Petr Gregor