Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko darovalo Kamýku první bod

29. 9. 2008

Kamýk B - Nečín B 3:3 (0:1)

První půli jsme na hřišti dominovali, i když domácí se dostali do několika brejkových situací, ty však nevyužili. Naopak Benfica se ujala vedení, když se opřel z 20 metrů do míče Ichy (Kozohorský), jehož rána břinkla o břevno a zaplula za záda kamýckého gólmana. Když v úvodu druhého poločasu zvýšil Tomáš Kretchsmer na rozdíl dvou gólů, mělo být jasno! Jenže nebylo. Domácí začali naše hochy ve středu hřiště přehrávat, až se prodrali ke stavu 3:2. Druhý gól Kamýk vstřelil z penalty, kterou sudí Vočka nařídil na nastřelenou ruku Petra Šedivého (zřejmě nezná pravidla ani prezidenta našeho klubu) a třetí nám dal tlouštík Loos, který jeden čas s rychlostí šneka obsluhoval v restauraci U Kocíků na návsi. Ihned po rozehrání našel Šustr (Kopecký) dlouhým pasem T. Kretchsmera, jenž byl ve vápně faulován a Ichy nám z penalty zachránil alespoň bod. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář