Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mezi vyhlédnutými posilami je Xavi

26. 9. 2008

Aby se strachoval o místo. Letní posila našeho áčka Jindra Suchan zřejmě bude muset přepustit roli tvůrce hry našeho A-týmu španělskému reprezentantovi Xavimu. Dosavadní dispečér Barcelony totiž není v katalánském velkoklubu spokojen, a tak se začal rozhlížet po novém působišti. "Nejvíc mě oslovila nabídka Nečíně. Přiznám, že jsem tento klub neznal, ale smělé plány zdejších funkcionářů, plánovaná výstavba nové arény, neuvěřitelné platové podmínky a vysoké sportovní ambice mužstva mě lákají," přiznal Xavi. Dalším plusem v jeho rozhodování je pověst naší nejvyšší soutěže, fanoušky přezdívané Kapr liga, kam náš klub nezadržitelně míří. "Jsem vášnivý rybář a milovník čerstvého ovoce. A pokud je vaše liga spojena s vývolem ryb a rozdáváním jablek s hruškami, není nad čím váhat." 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář