Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomůže našim chlapcům psychiatr Chocholoušek?

27. 10. 2008

"Seženu vám psychologa," zopakoval několikrát Roman směrem k Vrškovi a Pegymu. Bylo na něm přitom vidět, jak ho vysoká porážka z Nové Vsi trápí a bolí. Zvlášť, když náš fotbal podporuje svými těžce vydělanými finančními prostředky. A jelikož sám sebe pasoval do role manažera našeho klubu, hodlá si v brzké době pozvat všechny aktéry ostudného výprasku na kobereček. K psychologické pomoci našim hráčům možná využije proslulého psychiatra Chocholouška. Ostatně jeho kluk Tomáš je v Bohnicích. Ne však v proslulé léčebně, ale tamním dorostu, kde se mu náramně daří. Dobrá zpráva pro nečínský fotbal! Mladý talent, který zaběhne stovku za necelých třináct vteřin, totiž v zimě hodlá přestoupit do Nečíně.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář